Drowning MonaOpinie krytyków |  Streszczenie |  Zdjęcia  

Rodzaj filmu: Komedia
Czas trwania: 1h 31 min.


Występują:

Danny De Vito , Jamie Lee Curtis , Bette Midler , Casey Affleck , Neve Campbell,

Reżyseria:

Nick Gomez

Produkcja:

Al Corley , Bart Rosenblatt and Eugene Musso .

Scenariusz:

Peter L Steinfeld .

Dystrybucja:

Destination FilmsStreszczenie

Na północ od wielkiego Manhatanu leży niewielkie miasteczko Verplanck (stan New York). Nie dzieje się tam nic ekscytującego. Nie oznacza to jednak, że Verplanck to nudna miejscowość. Bynajmniej! Po pierwsze najczęściej spotykanym samochodem jest tam Yugo (produkcji jugosławiańskiej), po drugie jest tam więcej właścicieli ziemskich niż ziemi, ale najdziwniejsze jest to, że nikt z mieszkańców tej małej miejscowosci nie mrugnął nawet okiem gdy najbardziej znana z mieszkanek miasta Mona Dearly zginęła w wypadku samochodowym (jechała oczywiście samochodem Yugo) w drodze do Huston! W normalnych warunkach byłby to kolejny wypadek zapisany w kronikach policyjnych, ale sytuacja nie była normalna! Ktoś w Verplanck chciał śmierci Mony. Szeryf Wyatt Rash szybko odkrył, że ludzie którzy znali Monę nie pomogą mu. Nie dlatego, że jej rodzina i przyjaciele są nieczuli. Po prostu Mona nie była osobą szczególnie lubianą w Verplanck. Najwiekszym problemem szeryfa było jednak pytanie "Kto właściwie zabił Monę?".

Opinie krytyków

Film.com
One imagines what the failed farce 'Drowning Mona' would have been like in the hands of the Coen brothers. Or the Farrelly brothers...

JoBlo's Movie Emporium
A fun, diverse cast, some solid laughs, many other chuckles and smiles don't take away from the fact that this movie lacks the consistent humor to sustain a crowd filled with angry, young whippersnappers looking for an all-out comedy fest.

Orlando Weekly Movies
There's an old joke about Bette Davis ruminating on the death of Joan Crawford.

Zdjęcia

           This site was created by Maciej Lipiński. All rights reserved. This site may not be reproduced, in whole or in part, in any form without written permission from the creator.